Vlastnosti PHHM 6325

posunout nahoru ˄
Urban Collection - dopřejte si luxus
Ruční šlehač PHHM6325 s bohatým příslušenstvím z kolekce Urban, rozšíří vaši kuchyňskou výbavu o dalšího kvalitního pomocníka pro různé potřeby. Kromě šlehání krémů, míchání litých těst a hnětení, jej snadno díky tlačítku pro rychlé vyjmutí příslušenství, změníte na ponorný mixér nebo sekáček. Rychlost je možno zvolit jednu z 5 + Pulse k okamžitému dosažení maximální rychlosti. Tento ruční mixér je opravdu bytelný a s motorem o síle 500 W zastane hodně práce a dosáhne vždy perfektních výsledků.
  • Tělo spotřebiče z luxusního eloxovaného hliníku
  • Unikátní design
  • Velmi výkonný motor 500 W
  • Tlačítko pro rychlé vysunutí příslušenství
  • Bohaté příslušenství: sekáček, nástavec tyčového mixéru, pracovní nádoba, metly na šlehání, metly na hnětení, jemná šlehací metla

Doporučená MOC: 2 090 Kč

Kde koupit?

   

Urban Collection - dopřejte si luxusUrban Collection představuje pomocníky v jednoduchém německém designu, kde hlavním nosným materiálem je eloxovaný hliník. Stane se ozdobou každé moderní kuchyně.

Mechanické ovládání bez složitých displejů a ucelený kovový vzhled s černými prvky jsou návratem ke klasice. Eloxovaný hliník pro svou odolnost velmi využívaný v automobilovém průmyslu je také snadný na udržování čistoty.
 
Spotřebiče mají bytelnou konstrukci, která jde ruku v ruce se silným výkonem a vysokou spolehlivostí pro perfektní výsledek.

Užijte si vaření všemi smysly s našimi spotřebiči z kolekce Urban.
 
Urban Collection - dopřejte si luxus

 

Technické parametry

posunout nahoru ˄
Vlastnosti
Příkon: 500 W
Barva: černá/stříbrná
Rozměry (v x š x h): 35,3 x 16 x 16 cm
Hmotnost: 2,1 kg
Délka přívodního kabelu: 125 cm
Napětí a frekvence: 220-240 V, 50/60 Hz
Obsah balení
Pohonná jednotka
Šlehací metly
Hnětací háky
Jemná šlehací metla
Sekáček
Nástavec tyčového mixéru
Pracovní nádoba